Development, Leadership, Project Management, Transition Management
21 May 2016
Akademia Transition Managera – zostań Project Managerem jutra!
Akademia Transition Managera – zostań Project Managerem jutra!

  For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Trwa rekrutacja na pierwszą w Polsce i jedną z pierwszych na świecie Akademię Transition Managera. Akademia to innowacyjny kurs zarządzania projektami zaprojektowany zgodnie z trójkątem kompetencji Project Management Institute®, który reprezentuje zdefiniowany przez pracodawców zbiór krytycznych umiejętności dzisiejszego kierownika projektu. Celem Akademii jest przygotowanie obecnych i przyszłych liderów projektów i programów do koordynacji złożonych inicjatyw. Uczestnicy pozyskają umiejętności niezbędne do zarządzania globalnymi projektami transformacyjnymi i migracyjnymi (“transition”).

Dziś każda zmiana wprowadzana jest poprzez realizację projektów, czy programów. W dzisiejszym złożonym świecie biznesu, aby odnieść sukces, nie wystarczy już znajomość narzędzi i technik zarządzania projektami, ale kluczowe stają się kompetencje przywódcze i biznesowe. W przeciwieństwie do obecnych na rynku programów zarządzania projektami, które koncentrują się głównie na metodykach i technikach (jedno ramię trójkąta), program obejmuje również takie obszary jak: transformacja organizacyjna, przywództwo, zarządzanie wirtualnym i wielokulturowym zespołem, facylitacja, coaching i mentoring, kreatywne rozwiązywanie problemów, czy wizualne myślenie (pozostałe dwa ramiona trójkąta: kompetencje przywódcze oraz strategiczne i biznesowe).

Dodatkowe korzyści, to program realizowany zgodnie z globalnym standardem PMI –  PMBOK® Guide, dzięki czemu uczestnicy otrzymają wiedzę niezbędną do uzyskania najbardziej rozpoznawalnego certyfikatu zarządzania projektami na świecie. Według badania Project Management Salary Survey ” Nine Edition, certyfikowani Project Managerowie PMP® zarabiają przeciętnie 20% więcej, niż ich koledzy nie legitymujący się tą certyfikacją. Na rynku polskim sytuacja wygląda jeszcze lepiej, jak wskazują wyniki badania wynagrodzeń Goldman Recruitment posiadacze certyfikatu PMP® zarabiają o 28-55% więcej niż osoby legitymujące się pozostałymi popularnymi certyfikatami zarządzania projektami.

Akademię szczególnie polecamy kierownikom i członkom zespołów projektowych  rozwijającego się w Polsce sektora nowoczesnych usług biznesowych, jak i wszystkim realizującym złożone projekty strategiczne. Jak podsumowuje Katarzyna Żrałka, Transition Manager w Capgemini Polska, “Transition Manager to rola dla osób, które nie boją się wyzwań. To funkcja, która łączy pracę w międzynarodowym, międzykulturowym środowisku oraz elementy zarządzania zespołem i zarządzania projektem”. Więcej na temat roli oraz pracy Transition Managera, zawodu przyszłości w artykule: http://www.karierawfinansach.pl/przewodnik/2014/zawody-przyszlosci/transition-manager.

Realizowana pod patronatem PMI Poland Chapter, zgodna z trójkątem kompetencji PMI®, Akademia Transition Managera gwarantuje najwyższą jakość spełniając wymagania i oczekiwania dzisiejszego szybko zmieniającego się świata biznesu. Z dyplomem Akademii wyróżnisz się z tłumu przeciętnych Project Managerów. Więcej na stronie: http://www.akademiatransitionmanagera.com/.

PMI, Project Management Institute, PMI Talent Triangle, PMBOK are the registered trade marks of the Project Management Institute, Inc.

1
No Comment 1 , , , ,

There are 0 comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

PMI® AUTHORIZED PMP® EXAM PREP COURSE
Next edition starts 18 May 2022

Virtual:  Every Wed 18 May - 3 Aug (18:30-21:30)

Zapisy trwają! Enrollment in progress!
    close-link
    Napisz wiadomość