Bez kategorii
3 November 2012
Nowy Blog o Zarządzaniu Projektami

  For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

 

Serdecznie zapraszam do śledzenia nowego bloga o tematyce zarządzania projektami, gdzie
nie tylko będziemy pisać o metodykach Agile, ale o wszystkim co jest project management trendy, czyli co się sprawdza w praktyce. Będą relacje z ciekawych wydarzeń project management, wywiady z ekspertami, a przede wszystkim  “best practices”. Nie zapomnimy też o edukacji, bo rozwijać komunikację, współpracę i planowanie czyli tzw. kompetencje XXI wieku trzeba od najmłodszych lat, więc będziemy dzielić się naszymi doświadczeniami z pracy z dziećmi, młodzieżą i nauczycielami. Mam nadzieję, że temat zarządzania projektami zainteresuje nie tylko ekspertów i praktyków project management, ale również tych, którzy dziś nawet nie śnią, że dzięki kilku prostym narzędziom ich życie może stać się dużo łatwiejsze. I tu zacytuję Toma Taylora, byłego przewodniczącego APM: “Most of us manage projects, full time, part time or sometimes”. Małgorzata Kusyk
0
2 Comments 0

There are 2 comments

 • Arek says:

  Bardzo fajny cykl.
  Przyznam, ze zespołami mniejszymi lub większymi zarządzam od 2014 roku. Zaliczyłem już nie jedną wpadkę. I gdy już mi się wydawało, że idzie mi naprawdę dobrze to ostatnio również pewne błędy zaliczyłem.
  Zarządzanie ludźmi to mega złożony proces. Szczególnie w IT gdzie mamy do czynienia z niesamowicie inteligentnymi osobami.
  Ciągły rozwój jest tu porządany.
  Kiedyś rozmawiałem na ten temat z Martą Pawlikowską. Gdybyś był zainteresowany to zapraszam.

  2

 • Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

  PMP® certification preparation course starts on 10 May 2021

  Virtual:  Every Mon and Thu 18:30-21:30 till 21 Jun 2021

  Zapisy trwają! Enrollment in progress!




   close-link
   Napisz wiadomość