Akademia Zwinnej Liderki

Akademia Zwinnej Liderki

Dla kogo?

Akademia Zwinnej Liderki to innowacyjny program rozwojowy skierowany do przedsiębiorczyń i menedżerek, którego celem jest rozwijanie autentycznych i świadomych liderek.

Opis

Czy wiesz jak przygotować siebie i swoją firmę na przyszłość skoro nie da się jej przewidzieć? W jaki sposób z sukcesem zaplanować i zrealizować złożone przedsięwzięcie? Jak osiągać korzyści, działając zgodnie ze swoimi wartościami? Jak wspierać kulturę firmy, która sprzyja zaangażowaniu i motywacji zespołów?

W dzisiejszym dynamicznym otoczeniu biznesowym, które charakteryzuje złożoność, konkurencyjność i ograniczoność nie pozostaje nam nic innego, jak postawić na zwinność rozumianą, jako gotowość do zmiany i nauki, otwartość na eksperymentowanie i dostosowywanie się.

Podczas warsztatów Akademii Zwinna Liderka zdobędziesz wiedzę i narzędzia jak być autentycznym i świadomym liderem w nieustannie zmieniającym się świecie. Jak prowadzić inicjatywy dostosowując się do zmieniającej się rzeczywistości, jednocześnie nie rezygnując z zamierzonych korzyści.

Pomysł i cele programu:

Pomysł na Akademię Zwinnej Liderki zrodził się z pasji i marzeń o lepszym świecie. Małgorzata Kusyk, ambasadorka idei zwinności i turkusu, wraz z psychologiem Barbarą Mróz zaprosiły do projektu Dorotę Rycharską. I tak w ramach współpracy Agile i AgilePMO powstał sześciomodułowy warsztatowy program rozwojowy, którego głównym celem jest rozwijanie autentycznych i świadomych liderek, które następnie będą tworzyć optymistyczne i szczęśliwe miejsca pracy.

Podczas warsztatów uczestniczki:

 • zapoznają się z zasadami i wartościami zwinności (ang. Agile)
 • poznają narzędzia i techniki zarządzania projektem tradycyjnym i zwinnym
 • dowiedzą się jak tworzyć konkurencyjne strategie
 • dowiedzą się jak tworzyć markę w sieci
 • poznają narzędzia i techniki skutecznego menedżera
 • dowiedzą się więcej o sobie – swoich wartościach i przekonaniach, mocnych stronach, stylu myślenia i działania.

Warsztaty pomogą zrozumieć, co oznacza autentyczne przywództwo, stosować je w praktyce oraz dbać o rozwój kompetencji i zachowań przywódczych u siebie i innych.

Korzyści dla uczestniczek:

Po ukończeniu warsztatu uczestniczki będą potrafiły:

 • ocenić swoje kompetencje, poznać luki oraz zaplanować dalszy rozwój
 • zastosować praktyki, techniki i narzędzia niezbędne do realizacji przedsięwzięć wykorzystując zarówno tradycyjne jak i zwinne podejścia
 • tworzyć konkurencyjne strategie
 • budować markę w sieci
 • tworzyć otoczenie sprzyjające zaangażowaniu i motywacji członków zespołów.

Istnieje możliwość  uzyskania od 50% do 80% dofinansowania na Akademię Zwinnej Liderki. Kto może skorzystać? Mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa spoza województw mazowieckiego i pomorskiego. Jeśli chcesz się o nie ubiegać wejdź na stronę Akademii lub napisz do nas, by uzyskać pomoc: kontakt@zwinnaliderka.pl 

Serdecznie zapraszamy:

Strona internetowa: www.zwinnaliderka.pl

FB: www.facebook.com/zwinnaliderka/

Kontakt: kontakt@zwinnaliderka.pl

PMP® certification preparation course starts on 31 August 2020

Virtual:  every Mon 18:30-21:30 till 16 Nov 2020

Zapisy trwają! Enrollment in progress!
close-link