On job training

AgilePMO on job training baner

“Zbliża się najlepszy czas na zmianę pracy. Tak dobrze nie było od ponad dekady. Od stycznia do marca 2022 roku 43 proc. firm w Polsce chce zatrudnić nowych pracowników”. ~ PULS HR

Z jednej strony wysyp ogłoszeń rekrutacyjnych, z drugiej bogata oferta szkoleniowa i prestiżowe certyfikaty wraz z obietnicą znalezienia wymarzonej pracy, powodują, że decydujemy się na przebranżowienie. Jednak po wysłaniu kilkudziesięciu CV okazuje się, że nie jest to takie proste, gdyż rynek wymaga przynajmniej rocznego doświadczenia i czar pryska.

Myślisz o przebranżowieniu?

Zaplanuj je! Podejdź do tego jak do każdego innego projektu. Znajdź sposób na zdobycie doświadczenia i poszukaj wsparcia, a szkolenie i certyfikat niech będą tylko wisienką na torcie. Nie twierdzimy, że nie jest ważny, gdyż może się zdarzyć, że nie dostaniesz wymarzonej pracy właśnie dlatego, że ci go brakuje, natomiast wybierz ten, który pomoże ci osiągnąć CEL – zatrudnienie w nowej roli. Zgodnie z zasadą 70/20/10 najszybciej uczymy się w praktyce, następnie od innych, a tylko w niewielkim zakresie uczestnicząc w szkoleniu.

Działaj!

Nie ma więc lepszej metody niż nauka poprzez działanie, czyli kiedy:
 • Jesteś częścią projektu lub grupy roboczej.
 • Jesteś członkiem zespołu odpowiedzialnego za jakieś zadanie.
 • Jesteś oddelegowany do innego zadania czy powierzono ci ambitne
  zadanie.

Beyond training

Dlatego też postanowiliśmy uzupełnić naszą ofertę szkoleniową o on-job training. Zapraszamy do zapoznania się z proponowanymi przez nas ścieżkami rozwoju.

Jak to działa?

Zapisz się na warsztat Agile w praktyce, podczas którego będziesz pracował na rzeczywistym projekcie, który możesz kontynuować z naszym wsparciem po szkoleniu, zdobywając cenne doświadczenie.

Współpraca po szkoleniu ma formułę barterową – ty pomagasz nam zrealizować projekt, a my dajemy narzędzia i wsparcie.

Masz pytania? Napisz do nas: kontakt@agilepmo.pl lub skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej:

Formularz kontaktowy

  DANE OSOBOWE
  Imię i Nazwisko*
  DANE KONTAKTOWE
  Telefon*
  E-mail*
  Twoje pytanie
  WYSYŁAJĄC FORMULARZ WYRAŻASZ ZGODĘ:
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez AgilePMO Małgorzata Kusyk,  NIP 5832446157 , nr REGON 192946610, Czaple, Kormorana 3, 80-298 Gdańsk. (zgodnie z art.6 ust.1 lit. a Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r.)

  PMI® AUTHORIZED PMP® EXAM PREP COURSE
  Next edition starts 18 May 2022

  Virtual:  Every Wed 18 May - 3 Aug (18:30-21:30)

  Zapisy trwają! Enrollment in progress!
   close-link
   Napisz wiadomość