Anna Szczepkowska

Anna Szczepkowska Visual Coach

Visual Coach/Trener

Przedsiębiorca, trener, coach, ilustrator, graphic designer, facylitator graficzny. Rysuje i rozwija. Specjalizuje się w szkoleniach z notowania wizualnego, podczas których pozwala uczestnikom doświadczyć myślenia wizualnego i pokazuje, że każdy ma wystarczające umiejętności rysunkowe, by korzystać z tej techniki w życiu i pracy. Prowadzi firmę VisualCoach.

Współprowadzi, wraz z Hanną Garbowską z BCC Instytutu Rozwoju, warsztaty coachingowe i programy rozwojowe – z wydobywania i wzmacniania swoich mocnych stron i talentów, motywowaniu zespołów w oparciu o systemy wartości Graves’a oraz piramidę Diltsa. Dodatkowo facylituje je graficznie – wizualizując i wpływając na proces grupowy.

Jako graphic recorder zapisuje na żywo – w formie obrazów i tekstów – treści wypowiadanie przez prelegentów podczas konferencji, czy spotkań. Ilustruje, tworzy infografiki, projekty graficzne.

Absolwentka Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Gdańskiej. Wykładowca Akademii Leona Koźmińskiego na kierunku Transition Manager Academy.

PMI® AUTHORIZED PMP® EXAM PREP COURSE
Next edition starts 18 May 2022

Virtual:  Every Wed 18 May - 3 Aug (18:30-21:30)

Zapisy trwają! Enrollment in progress!
    close-link
    Napisz wiadomość