Marcin Świerz

Marcin Świerz project manager architekt

Architekt, Project Manager

Architekt, Project Manager, skoncentrowany na optymalizacji, integracji i innowacji procesów zarządzania w budownictwie. Ekspert w przygotowaniu i implementacji strategii BIM dostosowanej do wymogów klienta na wszystkich etapach procesu budowlanego.

Marcin ewaluował od roli projektanta do Project Manager’a zarządzającego projektami podniesienia wydajności w budownictwie, a w szczególności implementacją procesu BIM.
Swoje metody pracy rozwijał w czasie koordynacji technicznej projektów i implementacji BIM w Irlandii, Arabii Saudyjskiej, Kuwejcie, Zjednoczonych Emiratach Arabskich i na Filipinach. Prowadził projekty rozwoju zespołów i implementacji BIM w biurach projektowych, w firmach wykonawczych i organizacjach rządowych będących inwestorem w budownictwie. Jako Project Manager i BIM Manager potwierdził wartość swojego podejścia na mega projektach lotnisk w ZEA, jak i wymagających techniczne projektach realizowanych przez gwiazdy światowej architektury.  Założyciel Project-BIM, organizacji zajmującej się konsultacjami i szkoleniami dla firm pracujących nad wzrostem wydajności, poprawą komunikacji oraz wdrażających i stosujących BIM.

Stawia na otwartą komunikację, zminimalizowaną hierarchie i racjonalnie użytą innowacyjną technologię.

Project Management Institute, PMI są zarejestrowanymi znakami towarowymi Project Management Institute, Inc.

Członkowie zespołu

Małgorzata Kusyk

Raji Sivaraman

Mike Rawlins

Przemysław Przytuła

Przemysław Kotecki

Marcin Świerz project manager architekt

Marcin Świerz

Michał Rączka

Marcin Zeszutek

PMP® certification preparation course starts on 24 February 2021

Virtual:  Every Wed 18:30-21:30 till 12 May 2021

Zapisy trwają! Enrollment in progress!
    close-link
    Napisz wiadomość