Akademia Transition Managera

Akademia Transition Managera

Akademia Transition Managera to pierwszy w Polsce innowacyjny program zarządzania projektami, zaprojektowany zgodnie z trójkątem kompetencji Project Management Institute® (The PMI Talent Triangle®), w którym uczymy nie tylko jak zarządzać złożonym projektem, czy programem w najbardziej efektywny sposób, ale także pomagamy uczestnikom przejść osobistą zmianę.

Trójkąt kompetencji reprezentuje zdefiniowany przez pracodawców zbiór niezbędnych umiejętności kierownika projektu.

W dzisiejszym złożonym świecie biznesu, aby odnieść sukces, nie wystarczy już znajomość narzędzi i technik zarządzania projektami, ale kluczowe stają się kompetencje przywódcze i biznesowe. Oprócz metodyk i technik, program Akademii obejmuje również takie obszary jak: transformacja organizacyjna, przywództwo, zarządzanie wirtualnym i wielokulturowym zespołem, facylitacja, coaching i mentoring, kreatywne rozwiązywanie problemów, czy wizualne myślenie

Po ukończeniu Akademii uczestnicy będą wyposażeni w kompetencje niezbędne do zarządzania globalnymi projektami transformacyjnymi i migracyjnymi („transition”). Będą potrafili czerpać z różnorodnych strategii przywództwa i dostosować styl przywództwa do specyfiki projektów i programów transformacyjnych. Program pomoże im zrozumieć, co oznacza autentyczne przywództwo, umożliwi stosowanie go w praktyce w taki sposób, by rozwijać kompetencje i zachowania przywódcze u siebie i innych.

Partnerem jest Akademia Leona Koźmińskiego, na której prowadzone są zajęcia.

Formuła:

studia podyplomowe

Partner:

Akademia Leona Koźmińskiego

Trenerzy:

Małgorzata Kusyk, Hanna Buze, Anna Szczepkowska, Mike Rawlins, Przemysław Kotecki, Michał Rączka
Akademia Transition Managera

PMP® certification preparation course starts on 10 May 2021

Virtual:  Every Mon and Thu 18:30-21:30 till 21 Jun 2021

Zapisy trwają! Enrollment in progress!
    close-link