PRZYWÓDZTWO

TOWARZYSZYMY LIDERKOM I LIDEROM W DRODZE DO AUTENTYCZNEGO PRZYWÓDZTWA. STWÓRZ Z NAMI SWOJĄ UNIKALNĄ ŚCIEŻKĘ ROZWOJU.

AKADEMIA ZWINNEGO PRZYWÓDZTWA

Warsztaty pomogą zrozumieć, co oznacza autentyczne przywództwo, stosować je w praktyce oraz dbać o rozwój zachowań przywódczych u siebie i innych. Podczas warsztatów zdobędziesz wiedzę i narzędzia jak być autentycznym i świadomym liderem w nieustannie zmieniającym się świecie. Jak prowadzić inicjatywy dostosowując się do zmieniającej się rzeczywistości, jednocześnie nie rezygnując z zamierzonych korzyści.

AKADEMIA ZWINNEJ LIDERKI

Innowacyjny program skierowany do kobiet, które chcą rozwijać swoje kompetencje przywódcze. Budujemy społeczność świadomych i autentycznych liderek, poprzez spotkania stacjonarne i online.

#livezliderką i #livezliderem – to stały cykl, na który zapraszamy inspirujących liderów i dzielimy się wiedzą. Dołącz do nas w social mediach, nagrania archiwalne #live znajdziesz na You Tube.

AKADEMIA PROJECT MANAGERA

Project managerowie potrzebują zarówno technicznych umiejętności, jak i zdolności przywódczych oraz umiejętności zarządzania strategicznego i biznesowego. Stwórz z nami swoją ścieżkę rozwoju. Wybierz moduły warsztatowe.

Akademia Project Managera

AKADEMIA PROJECT MANAGERA - WYBIERZ WARSZTATY I SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

PMP preparation virtual course

AKADEMIA TRANSITION MANAGERA - STUDIA PODYPLOMOWE

Pierwszy w Polsce innowacyjny program zarządzania projektami, opracowany zgodnie z trójkątem kompetencji Project Management Institute® (The PMI Talent Triangle®), w którym uczymy nie tylko jak zarządzać złożonym projektem, czy programem w najbardziej efektywny sposób, ale także pomagamy uczestnikom przejść osobistą zmianę.

Partnerem jest Akademia Leona Koźmińskiego, na której prowadzone są zajęcia.

PMP® certification preparation course starts on 24 February 2021

Virtual:  Every Wed 18:30-21:30 till 12 May 2021

Zapisy trwają! Enrollment in progress!
    close-link
    Napisz wiadomość