outsourcing

WSPÓŁCZESNE PROJEKTY CHARAKTERYZUJĄ SIĘ WZROSTEM ZŁOŻONOŚCI, A CO ZA TYM IDZIE STAJĄ SIĘ BARDZIEJ RYZYKOWNE

Zapewniamy budowanie przewagi konkurencyjnej i dostarczanie wartości biznesowej oferując dostęp do zaangażowanych profesjonalistów, którzy rozumieją wyzwania nowej rzeczywistości i znają sposoby radzenia sobie z nimi.

OUTSOURCING

Poza złożonością strukturalną, współczesne projekty odznaczają się dużą złożonością emergentną, czyli jak bardzo projekt i jego otoczenie zmieniają się w czasie jego realizacji oraz społeczno-polityczną, która odnosi się do umiejętności miękkich, relacji, osobowości i zachowań, które powstają w warunkach stresu.

Nasi eksperci rozumieją specyfikę otoczenia biznesowego i umieją dostosować podejście do konkretnej sytuacji. Zrozumienie dominującej złożoności w projekcie pozwala na zastosowanie odpowiednich działań oraz dopasowanie stylu przywództwa.

Wybierz, których kompetencji brakuje w projekcie którego jesteś częścią. Potrzebujesz całego zespołu czy pojedynczych osób? Jeżeli już wiesz, zaznaczyłeś i chcesz się z nami skontaktować, naciśnij przycisk „Wyślij zapytanie”.  Jeżeli wciąż się wahasz i masz jakieś pytania, podziel się nimi z nami poprzez formularz kontaktowy. W ciągu kilku dni skontaktujemy się z tobą i zaproponujemy ofertę dopasowaną do twoich potrzeb.

Wybierz, których kompetencji brakuje w twoim projekcie – pojedyncze osoby lub cały zespół – i naciśnij przycisk „Wyślij zapytanie”. W ciągu kilku dni skontaktujemy się z tobą i zaproponujemy ofertę dopasowaną do twoich potrzeb.

JAK PRACUJEMY?

Jeśli złożoność ma charakter strukturalny, sprawdzi się zorientowanie na planowanie i monitorowanie. Aby rozwiązać problemy złożoności społeczno-politycznej, preferowane będzie podejście nastawione na budowanie relacji. A tam, gdzie problemem jest złożoność emergentna, elastyczność i zdolność do pracy z niepewnością i zmiennością będą kluczowe.

Oferujemy wsparcie zarówno pojedynczych ekspertów z obszaru Agile i zarządzania projektami jak i całych zespołów.

W przypadku współpracy B2B proponujemy rozliczenie w proporcji 80/20, gdzie 80% stanowi wynagrodzenie eksperta, a 20% to nasza marża.

Jeśli znajdujemy dopasowanego do organizacji i zespołu pracownika, pobieramy prowizję w wysokości 20% rocznego wynagrodzenia kandydata po trzymiesięcznym okresie próbnym.

Jeśli firma nie zdecyduje się na przedłużenie umowy z zarekomendowaną przez nas osobą, nie pobieramy wynagrodzenia.

Zapraszamy do kontaktu

Zapraszamy do

kontaktu