Project Management Training, PMI®, PMP®

ZASTANAWIASZ SIĘ, OD CZEGO ZACZĄĆ? ZAPLANUJ SWOJĄ ŚCIEŻKĘ ROZWOJU Z AGILEPMO

Marzysz o roli Project Managera, Scrum Mastera lub Product Ownera? A może chcesz podnieść swoje kompetencje w związku z planowanym awansem? Wybierz szkolenia z zarządzania projektami albo przywództwa. Dołącz do grupy doświadczonych menadżerów i skorzystaj z ich wiedzy.

WYBIERZ SZKOLENIE DLA SIEBIE

Wybierz proponowany przez nas program rozwojowy lub pojedyncze szkolenie, albo skomponuj swój zestaw z przedstawionych elementów. Napisz do nas, jeśli nie znalazłeś tego czego szukasz, a my pomożemy ci uszyć program na miarę.

Agile Leadership Mastery ONLINE
DO KOńCA CZERWCA W CENIE 1000 PLN NETTO ZAMIAST 1500 PLN NETTO.

Program Agile Leadership Mastery skierowany jest do liderów i managerów zainteresowanych rozwojem w obszarze zwinnego przywództwa oraz wszystkich, którzy przygotowują się do tych ról. Głównym celem programu jest wzmocnienie kompetencji przywódczych, tak abyś sprawnie radził sobie z w ciągle zmieniającym się świecie VUCA.

Osoby wchodzące w świat zwinności znajdą w nim praktyczne wskazówki i projekty, dzięki którym nauczą na czym polega różnica pomiędzy zwinnym adaptacyjnym (ang. agile mindset), a tradycyjnym liniowym myśleniem oraz jak rozpocząć swoją karierę w zwinnych rolach. Osoby doświadczone będą miały okazję przyjrzeć się swojemu stylowi przywództwa i zaplanować mikro zmiany, które dadzą makro efekty. Dzięki programowi poradzisz sobie z nowymi niespotykanymi wcześniej wyzwaniami oraz nauczysz się jak wzrastać w kryzysie. Otrzymasz też zestaw narzędzi i praktyk, dzięki którym zespoły i organizacje, będą dowozić cele i osiągać zamierzone rezultaty pomimo niepewnego i złożonego otoczenia biznesowego.

Rozpoczynamy 17.09 - Kick-off programu | 8 tygodni | Polski
Zarządzanie projektami w praktyce ONLINE

Szkolenie przeznaczone zarówno dla początkujących jak i doświadczonych kierowników projektu, którzy chcieliby uporządkować swoją wiedzę z zakresu zarządzania projektami oraz wszystkich, którzy pracują w zespołach projektowych. Dyrektorom i kierownikom wyższego szczebla odpowiedzialnym za wdrożenie
zarządzania projektami udział w szkoleniu pomoże dokonać wyboru odpowiedniego podejścia oraz odpowiednich narzędzi i technik.

Razem z grupą przejdziesz przez najważniejsze fazy życia projektu. Zapoznasz się z procesami zarządzania projektami w oparciu o standard Project Management Institute (PMI) PMBOK® Guide. Poznasz narzędzia i technikami zarządzania projektami oraz zrozumiesz rolę Kierownika Projektu.

Zbieramy grupę | 12 godz. | 12 PDUs | Polski
Program Stypendialny Ikona Liczba bezpłatnych miejsc w Programie Stypendialnym: 1
Program and Portfolio Management crash-course ONLINE
PRACTICE AND PREP FOR PGMP® & PFMP® EXAMS

Zapraszamy na nowy kurs z serii Advanced Project Management, podczas którego poznasz w praktyce zarządzanie programami i portfelami. Dodatkowo, otrzymasz wskazówki jak się przygotować do certyfikacji PMI®: Program Management Professional (PgMP)® i Portfolio Management Professional (PfMP)®. 

9-11.08 | 21 godz. | 21 PDUs | Polski/Angielski
4000 PLN* / 1007 USD*/
920 EUR* / 795 GBP*
* cena zależna jest od kursu
* podana cena netto
Jak motywować i budować zaangażowanie? ONLINE

Motywowanie i budowanie zaangażowania to jedna z najważniejszych kompetencji dzisiejszego lidera. Celem warsztatu jest zrozumienie negatywnych skutków stosowania przestarzałych metod motywowania ludzi oraz poznanie praktyk, dzięki którym obudzisz entuzjazm, kreatywność i pasję u siebie i innych. Podczas warsztatu przyjrzysz się też swojemu dobrostanowi i poszukasz co możesz zmienić, aby poczuć pozytywną energię i harmonię oraz uzyskać poczucie stałego rozwoju osobistego.

Warsztat będzie też okazją do przećwiczenia rozmowy MOC-y – rozmowy o perspektywach motywacyjnych, która jest nieformalną lub formalną okazją, by wspomóc przejście pracownika lub siebie do optymalnej perspektywy.

Zbieramy grupę | 7 godz. | 7 PDUs | Polski
Program Stypendialny Ikona Liczba bezpłatnych miejsc w Programie Stypendialnym: 1
1000 PLN
* podana cena netto
Scrum Master, PSM I
Jak serfować po falach różnorodności? ONLINE

Warsztaty budowania kompetencji kulturowych, w trakcie którego poznasz Mapę Kulturową opracowaną przez Erin Meyer - profesor w INSEAD i ekspertkę w dziedzinie zarządzania międzykulturowego. Narzędzie, które opisuje kultury świata poprzez osiem wymiarów. Pozwolą Ci one zobaczyć, jak w różnych państwach podejmuje się decyzje, zarządza zespołami, czy buduje zaufanie. Kluczem jest rozszyfrowanie, gdzie na poszczególnych skalach Mapy Kulturowej znajduje się własna kultura. Dopiero poznanie siebie pozwala na uchwycenie różnic między wymiarami charakterystycznymi dla nas i dla kultury, z którą współpracujemy.

Zbieramy grupę | 8 godz. | 8 PDUs | Polski
Program Stypendialny Ikona Liczba bezpłatnych miejsc w Programie Stypendialnym: 1
1500 PLN
* podana cena netto
Scrum Master, PSM I
Zarządzanie ryzykiem projektowym w praktyce ONLINE

Ryzyko jest nieodłącznym elementem każdego projektu, a efektywne nim zarządzanie jest kluczem do sukcesu zarówno projektu jak i całego biznesu. Podczas warsztatu poznasz proces i najbardziej problematyczne aspekty zarządzania ryzykiem oraz rozwiązania dla poszczególnych jego etapów. Przećwiczysz praktyczne narzędzia i techniki, z których chętnie korzystają efektywne zespoły, a dzięki którym zarządzanie ryzykiem nie będzie już nudne.

Zbieramy grupę | 7 godz. | 7 PDUs | Polski
Program Stypendialny Ikona Liczba bezpłatnych miejsc w Programie Stypendialnym: 1
PMI® Authorized Certified Associate in Project Management (CAPM)® Exam Prep Course ONLINE

Podczas kursu uporządkujesz swoją wiedzę na temat prowadzenia projektów w podejściu kaskadowym i zwinnym oraz zgłębisz zagadnienia analizy biznesowej. Razem z grupą przeprowadzisz projekt przez wszystkie fazy życia projektu, zapoznasz się ze słownictwem, terminologią oraz narzędziami odpowiednimi dla każdej z faz. Dodatkowo przygotujesz się do zdobycia prestiżowej certyfikacji CAPM®.

Certyfikat CAPM® pokazuje światu, że posiadasz podstawową wiedzę i umiejętności z obszaru zarządzania projektami. Potwierdza również, że jesteś gotowy do poprowadzenia szerokiej gamy projektów. Posiadanie certyfikatu CAPM® to wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć karierę w zarządzaniu projektami.

Pracujemy na certyfikowanych materiałach PMI® (Project Management Institute).

25-27.09 | 23 godz. | 23 PDUs | Polski
2500 PLN* / 597 USD*/
560 EUR* / 487 GBP*
* cena zależna jest od kursu
* podana cena netto
Szkolenie z zarządzania projektami, PMI®, PMP®
PMI® Authorized PMP® Exam Prep Course ONLINE
TYLKO TERAZ PRAKTYCZNY WARSZTAT AGILE W PRAKTYCE W CENIE
Podczas kursu otrzymasz sprawdzoną i praktyczną wiedzę oraz nabędziesz umiejętności zarządzania projektami, których potrzebujesz, aby poradzić sobie w świecie VUCA. Dodatkowo przygotujesz się do PMP® - najbardziej prestiżowego certyfikatu zarządzania projektami, który otworzy ci wiele nowych drzwi.
18.09-20.11 | 35 godz. | 35 PDUs | English or Polish
5000 PLN* / 1270 USD*/
1170 EUR* / 969 GBP*
* cena zależna jest od kursu
* podana cena netto
Agile w praktyce ONLINE

Praktyczny warsztat przygotowujący uczestników do pracy w zespołach zwinnych, a w szczególności w zespołach scrumowych. Dodatkowo szkolenie przygotowuje uczestników do międzynarodowych certyfikatów Professional Scrum Master I (PSM-I) oraz Professional Scrum Product Owner I.

18-19.06 | 12 godz. | 12 PDUs | Polski
Program Stypendialny Ikona Liczba bezpłatnych miejsc w Programie Stypendialnym: 1
1500 PLN* / 339 USD*/
329 EUR* / 289 GBP*
* cena zależna jest od kursu
* podana cena netto
Zarządzanie projektami budowlanymi w praktyce z elementami BIM ONLINE

Coraz większa rzesza inżynierów jest świadoma, iż zarówno kompetencje techniczne jak i menedżerskie są niezbędne do prowadzenia inwestycji budowlanej. Podczas warsztatu przećwiczysz w praktyce narzędzia i techniki oraz poznasz BIM jako integralną część procesu zarządzania projektem budowlanym.

Zbieramy grupę | 14 godz. | 14 PDUs | Polski
2500 PLN
* zwolnione z VAT
Barbara Mróz
Konsultacja rozwojowa z Barbarą Mróz ONLINE

Czy wiesz czego naprawdę chcesz w życiu? Co dla Ciebie ma sens? Co jest wartością w Twojej pracy? Co Ci przychodzi łatwo? Do czego masz dar? Jeśli chcesz poszukać odpowiedzi na te pytania zapraszamy na indywidualne spotkania z psychologiem. Pokieruj swoją karierą zawodową świadomie, zgodnie z własnymi potrzebami i wartościami w oparciu o Twoje mocne strony.

Cały czas | 1,5 godz. | Polski
365 PLN
* podana cena netto
Małgorzata Kusyk zdjęcie
Sesja mentoringowa z Małgorzatą Kusyk ONLINE

Podczas indywidualnego spotkania podpowiem, gdzie zdobyć doświadczenie i jak znaleźć mentora, oraz w które kompetencje i certyfikaty z obszaru zarządzania projektami i Agile warto zainwestować swój czas i pieniądze.

Cały czas | 2 godz. | Polski
162 PLN
* podana cena netto
Barbara Mróz
Trening rezyliencji ONLINE

Trening rezyliencji to budowanie elastyczności, siły i odporności psychicznej z wykorzystaniem najnowszej wiedzy psychologicznej i neurobiologicznej. Będziesz z większą pewnością siebie mierzyć się z problemami i trudnościami, które naturalnie pojawiają się w życiu.

Zbieramy grupę | 16 godz. | 16 PDUs | Polski
Program Stypendialny Ikona Liczba bezpłatnych miejsc w Programie Stypendialnym: 1
1122 PLN
* podana cena netto
Transition Manager Academy

The only one project management training program in Poland based on the PMI Talent Triangle®, where we teach not only how to run complex projects and programs in the most efficient way, but also help people to move through personal transition.

Recruitment for 2024/2025 academic year till 15.09.

Rekrutacja do 15.09.2024 | 180 h | 132 PDUs | English
9200 PLN
* zwolnione z VAT

Akademia Project Managera

Project managerowie potrzebują zarówno wiedzy dotyczącej sposobów pracy projektowej, jak i umiejętności interpersonalnych, w tym przywództwa nastawionego na współpracę oraz kompetencji biznesowych. Wybierz moduły warsztatowe, których potrzebujesz, i naciśnij "Wyślij zapytanie". W ciągu kilku dni skontaktujemy się z Tobą i zaproponujemy program dopasowany do Twoich potrzeb.
PMI® authorized PMP® exam prep course
Podstawy Zarządzania Projektami
Ramy Zarządzania Projektami
Zarządzanie zakresem i harmonogramem w projekcie
Skuteczna komunikacja i interesariusze w projekcie
Zarządzanie zespołem projektowym
Zarządzanie ryzykiem w projekcie
Koszty i jakość w projekcie
Facylitacja i kreatywne rozwiązywanie problemów
Przywództwo w projekcie
Perspektywa strategiczno-biznesowa w projekcie
Zarządzanie zmianą organizacyjną
Kurs przygotowujący do egzaminu Scrum Master Professional
Kurs przygotowujący do egzaminu Scrum Product Owner Professional

Akademia Zwinnego Przywództwa

Warsztaty pomogą zrozumieć, co oznacza autentyczne przywództwo, stosować je w praktyce oraz dbać o rozwój zachowań przywódczych u siebie i innych. Podczas warsztatów zdobędziesz wiedzę i narzędzia jak być autentycznym i świadomym liderem w nieustannie zmieniającym się świecie. Jak prowadzić inicjatywy dostosowując się do zmieniającej się rzeczywistości, jednocześnie nie rezygnując z zamierzonych korzyści.
Wybierz moduły warsztatowe, których potrzebujesz, i naciśnij "Wyślij zapytanie". W ciągu kilku dni skontaktujemy się z Tobą i zaproponujemy program dopasowany do Twoich potrzeb.
UWAGA! Wymienione wyżej warsztaty Akademii Zwinnego Przywództwa odbywają się również jako regularne szkolenia grupowe. Aby sprawdzić najbliższe daty i programy przejdź do zakładki "Szkolenia". Kurs Agile Leadership Navigator do samodzielnej nauki zakupisz w zakładce "Kursy".

Akademia Transition Managera

Jako pierwsi i jedyni w Polsce oferujemy Akademię Transition Managera, - innowacyjny, kompleksowy program zarządzania projektami zgodny z wytycznymi Project Management Institute®, z tzw. nowym trójkątem kompetencji (ang. PMI® Talent Triangle), w którego zakres wchodzą oprócz znajomości sposobów pracy projektowej, umiejętności interpersonalne, które obejmują przywództwo oparte o współpracę, komunikację, innowacyjny sposób myślenia, orientację na cel i empatię oraz kompetencje biznesowe. Liderzy projektu, którzy rozumieją otoczenie biznesowe - makro i mikro wpływy na organizację i branżę, podejmują skuteczne decyzje zgodne ze strategią oraz globalnymi trendami.
Program jest realizowany w partnerstwie z Akademią Leona Koźmińskiego, na której prowadzone są zajęcia. Aby wziąć udział w programie, przejdź na stronę Akademii.
Jeśli interesują Cię tylko poszczególne moduły tego programu, wybierz te, których potrzebujesz, i naciśnij "Wyślij zapytanie". W ciągu kilku dni skontaktujemy się z Tobą i zaproponujemy program dopasowany do Twoich potrzeb.
Organisational Transition Management
Project Management by PMBOK® - Processes, Techniques and Tools
Agile Project Management
Project Risk Management
Facilitation Skills
Visual Thinking
Creative Problem Solving - TRIZ
Mentoring and Coaching
Project Negotiations
Virtual and Multicultural Team Management
Leadership during Transition and Transformation
Agile Leadership Navigator - 5 modułowy kurs

Kurs dla każdego kto szuka w swoim życiu autentyczności i sensu, oraz dla liderów i menedżerów, którzy chcą lepiej przewodzić innym oraz kierować organizacjami. W cenie ponad 200 stron Kompasu Lidera – podręcznika, który poprowadzi Cię poprzez wszystkie zagadnienia.

5 modułów | 28 filmów | 10 PDUs | Polski
799 PLN
Agile Leadership Navigator - Kompas Lidera

Interaktywny skrypt dla lidera. Podręcznik jest częścią kursu Agile Leadership Navigator, jednak został tak przygotowany, aby wspierać samodzielny rozwój każdego lidera, który chciałby rozwinąć swoje umiejętności współtworzenia kultury i relacji w świecie VUCA.

5 kroków | 200 stron | 40 ćwiczeń | Polski
399 PLN
Zarządzanie projektami w pigułce

Skoncentrowany 5. godzinny kurs dla tych, którzy chcą poznać podstawy zarządzania projektami niezależnie od obszaru czy branży.

5 godz. | 16 filmów | 5 PDUs | Polski
499 PLN

Zapraszamy do kontaktu

Zapraszamy do

kontaktu