PROGRAM STYPENDIALNY SPOŁECZNOŚCI ZWINNEJ LIDERKI – WSPIERAMY KOBIETY!

Częścią naszej misji jest wspieranie kobiet, które dążą do zmiany i rozwoju swojej kariery. Podczas każdego naszego szkolenia udostępniamy jedno bezpłatne miejsce niepracującej kobiecie, która chciałaby spróbować siebie w roli Project Managerki, Scrum Masterki, Product Ownerki lub liderki zespołu.

Przejdź na stronę społeczności Zwinnej Liderki.

PROGRAM STYPENDIALNY ZWINNEJ LIDERKI – WSPIERAMY KOBIETY!

Częścią naszej misji jest wspieranie kobiet, które dążą do zmiany i rozwoju swojej kariery. Podczas każdego naszego szkolenia udostępniamy jedno bezpłatne miejsce kobiecie bez zatrudnienia,  która chciałaby rozwijać swoje kompetencje w roli Project Managerki, Scrum Masterki, Product Ownerki lub liderki.

REGULAMIN PROGRAMU STYPENDIALNEGO AGILEPMO

Program Stypendialny AgilePMO (dalej – Program) stworzyliśmy z myślą o kobietach, które dążą do zmiany swojej zawodowej kariery, przebranżowienia się lub aktywizacji zawodowej. W ramach Programu proponujemy szkolenia i kursy z obszaru przywództwa i zarządzania projektami, zespołami i organizacjami. Organizatorem Programu Stypendialnego jest AgilePMO.

Czym jest Program Stypendialny AgilePMO?

Program to jedno bezpłatne miejsce, które udostępniamy dla kobiety pozostającej bez pracy w ramach wybranych szkoleń lub kursów oferowanych przez AgilePMO.
W trakcie uczestnictwa w wybranym kursie / szkoleniu każda ze stypendystek może także skorzystać z bezpłatnej konsultacji z trenerką.

Kto może wziąć udział w Programie?

Możesz wziąć udział w Programie, jeśli:

  1. jesteś kobietą;
  2. pozostajesz bez pracy przed rozpoczęciem wybranego kursu/szkolenia, lub jesteś podczas okresu wypowiedzenia;
  3. obszar Twoich zainteresowań to Scrum, Agile, Project Management, przywództwo, zarządzanie zespołem lub organizacją;
  4.  jesteś zdecydowana brać aktywny udział w całym szkoleniu, wykazywać zaangażowanie i chęć współpracy, a także dzielić się swoimi doświadczeniami z pozostałymi uczestnikami;
  5. zgadzasz się na publiczne udostępnienie twojej opinii o ukończonym szkoleniu.

Niezbędne formalności

  1. Zgłoszenie się do nas na tydzień przed rozpoczęciem zajęć poprzez wypełnienie formularza w rozdziale “Jak dołączyć?” lub drogą mailową ().
  2. Kliknięcie pola “Akceptuję regulamin”, znajdującego się pod formularzem.
  3. W razie rezygnacji z udziału w kursie/szkoleniu poinformowanie nas (drogą mailową lub telefoniczną) jak najszybciej przed rozpoczęciem zajęć, aby ktoś inny mógł skorzystać z  Programu Stypendialnego.

OPINIE STYPENDYSTEK

Ukończyłam kurs przygotowujący do egzaminu PMP i bardzo go polecam. Ogromna dawka wiedzy przekazana w przystępny i usystematyzowany sposób, możliwość poznania ludzi z pasją i zawarcia wspaniałych znajomości, a prowadząca Małgosia to absolutnie wyjątkowa osoba, która zaraża optymizmem, inspiruje i motywuje, a do tego zawsze niesie pomoc innym!
Zachęcam do kontaktu z AgilePMO.

Iwona Szlachta – Kieloch

Jako stypendystka brałam udział w kursie przygotowującym do egzaminu PMP. Bardzo pomogło mi to w usystematyzowaniu wiedzy i otwarciu się na nowe znajomości. 

Urszula Ćwiklińska

JAK DOŁĄCZYĆ DO PROGRAMU?

Listę naszych szkoleń znajdziesz w zakładce Szkolenia. Na większości z nich udostępniamy jedno bezpłatne miejsce w ramach tego Programu. Informację o tym, czy miejsce na wybranym przez ciebie szkoleniu jest wciąż wolne, znajdziesz pod krótkim opisem szkolenia.

Jeśli już zdecydowałaś, które szkolenie wybrać, a miejsce jest wolne, zgłoś się do nas poprzez formularz poniżej. Chcemy poznać ciebie, czym się zajmujesz i jakie masz zainteresowania, doświadczenia i oczekiwania. Na podstawie tych informacji zobaczymy, czy jesteśmy w stanie ci pomóc, kierując na którąś z naszych ścieżek rozwojowych lub proponując inne wsparcie.

Jesteś gotowa dołączyć do Programu? Zatem – zaczynamy!

Szkolenie, w którym chciałabyś wziąć udział: *

CO DALEJ?

Po skończonym szkoleniu zapytamy cię o twoje odczucia i rekomendacje. Poprosimy też o podzielenie się nimi w mediach społecznościowych (LinkedIN i Facebook) – pamiętaj o oznaczeniu firmy AgilePMO oraz trenerki/-ek. Możesz również zostać poproszona przez nas o komentarz do wybranego szkolenia w którym uczestniczyłaś. W tym wypadku dostaniesz od nas maila z taką prośbą.