ZWINNA LIDERKA – SPOŁECZNOŚĆ AGILEPMO

„Zwinna Liderka to liderka świadoma, która rozumie i akceptuje siebie taką jaka jest i nie dąży do ideału, który proponuje jej otoczenie. Jej sukces wynika z tego kim jest, a nie z tego co posiada, czy robi. Stosuje zasadę „ja jestem ok i inni też są ok”. Jest otwarta na zmiany, eksperymentuje i w razie potrzeby się dostosowuje. Dla niej najważniejsza jest spójność, czyli życie w zgodzie z sobą, przejście od zewnętrznych ocen do wewnętrznego poczucia słuszności. Uczciwość i autentyczność stawia na pierwszym miejscu, nawet wtedy kiedy płynie pod prąd, traci stanowisko, czy pieniądze.”

O nas

Akademia Zwinnej Liderki powstała w 2018 roku jako społeczność kobiet, którym bliskie są wartości zwinnej organizacji.  Wyrosła z potrzeb liderek projektów, szefowych firm i kobiet biznesu, które połączyły siły, aby stworzyć własny program szkoleń. Taki, który da nie tylko narzędzia i rozwinie umiejętności, ale też poprzez wzmocnienie osobistej transformacji liderek zmieni świat na lepsze.

Zwinna Liderka początkowy zespół
logo AZL

Autorką grafiki Zwinnej Liderki była Magda Beneda, której pasją jest malowanie obrazów, ale też przenoszenie ich na przedmioty użytkowe. Magda uważa, że „Sztuki nie trzeba rozumieć. Wystarczy, że odbiera się ją sercem i własną duszą” i zależy jej, aby obrazy towarzyszyły naszej codzienności. Magda to ktoś więcej niż malarka, czy grafik użytkowy. Magda Beneda to Liderka – artystka, która dba o każdy detal oraz kobieta biznesu. Jej obrazy, którymi hojnie obdarowała wiele akcji charytatywnych, czy jej warsztaty wywołują niejeden uśmiech.

Program Stypendialny AGILEPMO

W celu zwiększenia dostępności naszych szkoleń przygotowałyśmy program wsparcia dla kobiet aktywnych w ramach społeczności Zwinnej Liderki. Jeśli jesteś kobietą, która obecnie jest bez pracy, ale chce się rozwijać i z otwarciem podchodzi do nowych wyzwań, weź udział w naszym Programie Stypendialnym. Oferujemy mentoring i bezpłatny udział w naszych szkoleniach osobom, które zostaną zakwalifikowane do programu wsparcia.

Dołącz do Społeczności

W 2022 roku Akademia Zwinnej Liderki zmieniła swoją nazwę na społeczność Zwinna Liderka. Jej głównym celem pozostaje okazywanie wzajemnego wsparcia, omawianie codziennej pracy waszych zespołów, odpowiadanie na pytania, które pojawią się po wdrożeniu w waszych organizacjach rozwiązań proponowanych na szkoleniu, wzajemne inspirowanie się i zachęcanie do zwinnego działania! Uczestnicząc w społeczności zyskujecie dostęp do naszych ekspertek również po zakończeniu szkolenia – poprzez strony w mediach społecznościowych oraz grupę na facebooku.

Opinie uczestniczek

Pod każdym względem i w każdym calu polecam AZL! Dlaczego? Życzliwe, skupione na uczestniczkach, doświadczone, kompetentne i żywiołowe twórczynie i zarazem prowadzące, ujęły w programie zarówno mnóstwo narzędzi, jak i inspiracji i przykładów. Przeprowadzają uczestniczki przez każdy z logicznie powiązanych z sobą modułów w sposób partnerski, zabawny i motywujący do analizowania i działania. Dziewczyny dadzą Wam wiedzę, inspirację i wsparcie, bez mentorskiego zadęcia i pustej nowomowy sukcesu

Uczestniczka edycji gdańskiej
Country Manager ABAX Poland

Szkolenie organizowane przez AZL wybrałam ze względu na program zajęć, który fajnie wpisuje się w moje osobiste przekonania, przemyślenia i pragnienia na temat przywództwa. Cieszę się, że w ten weekend mogłam uczyć się od osób, które swoim przykładem udowadniają, że można połączyć efektywność biznesową z miłością do ludzi, zaufaniem i łagodnością.

Uczestniczka edycji warszawskiej
Copywriting Team Leader w BPO POLAND

Ja długo na siebie (i nad sobą) pracowałam, by być taką, jaką jestem. Znam doskonale swoje kompetencje, ale też cechy „trudne”. Dziś (po latach) wiem, że dokładnie taka, jaka jestem stanowię ogromną wartość dla firmy – swojej czy cudzej. Przystępując do Akademii bałam się, że na potrzeby jednej z wielu teorii będę musiała „zaorać” siebie i postawić na nowo. Nic bardziej mylnego. Pierwszy raz, pośród miliona szkoleń, ktoś nie mówi mi, jak mam zmienić siebie, tylko jak wykorzystać to jaka jestem, gdy jestem sobą. Szalenie wielkie i ważne!

Uczestniczka edycji warszawskiej​
dyrektor marketingu, FMCG