Development, Leadership, Project Management, Transition Management
21 maj 2016
Akademia Transition Managera – zostań Project Managerem jutra!
Akademia Transition Managera – zostań Project Managerem jutra!

Trwa rekrutacja na pierwszą w Polsce i jedną z pierwszych na świecie Akademię Transition Managera. Akademia to innowacyjny kurs zarządzania projektami zaprojektowany zgodnie z trójkątem kompetencji Project Management Institute®, który reprezentuje zdefiniowany przez pracodawców zbiór krytycznych umiejętności dzisiejszego kierownika projektu. Celem Akademii jest przygotowanie obecnych i przyszłych liderów projektów i programów do koordynacji złożonych inicjatyw. Uczestnicy pozyskają umiejętności niezbędne do zarządzania globalnymi projektami transformacyjnymi i migracyjnymi (“transition”).

Dziś każda zmiana wprowadzana jest poprzez realizację projektów, czy programów. W dzisiejszym złożonym świecie biznesu, aby odnieść sukces, nie wystarczy już znajomość narzędzi i technik zarządzania projektami, ale kluczowe stają się kompetencje przywódcze i biznesowe. W przeciwieństwie do obecnych na rynku programów zarządzania projektami, które koncentrują się głównie na metodykach i technikach (jedno ramię trójkąta), program obejmuje również takie obszary jak: transformacja organizacyjna, przywództwo, zarządzanie wirtualnym i wielokulturowym zespołem, facylitacja, coaching i mentoring, kreatywne rozwiązywanie problemów, czy wizualne myślenie (pozostałe dwa ramiona trójkąta: kompetencje przywódcze oraz strategiczne i biznesowe).

Dodatkowe korzyści, to program realizowany zgodnie z globalnym standardem PMI –  PMBOK® Guide, dzięki czemu uczestnicy otrzymają wiedzę niezbędną do uzyskania najbardziej rozpoznawalnego certyfikatu zarządzania projektami na świecie. Według badania Project Management Salary Survey ” Nine Edition, certyfikowani Project Managerowie PMP® zarabiają przeciętnie 20% więcej, niż ich koledzy nie legitymujący się tą certyfikacją. Na rynku polskim sytuacja wygląda jeszcze lepiej, jak wskazują wyniki badania wynagrodzeń Goldman Recruitment posiadacze certyfikatu PMP® zarabiają o 28-55% więcej niż osoby legitymujące się pozostałymi popularnymi certyfikatami zarządzania projektami.

Akademię szczególnie polecamy kierownikom i członkom zespołów projektowych  rozwijającego się w Polsce sektora nowoczesnych usług biznesowych, jak i wszystkim realizującym złożone projekty strategiczne. Jak podsumowuje Katarzyna Żrałka, Transition Manager w Capgemini Polska, “Transition Manager to rola dla osób, które nie boją się wyzwań. To funkcja, która łączy pracę w międzynarodowym, międzykulturowym środowisku oraz elementy zarządzania zespołem i zarządzania projektem”. Więcej na temat roli oraz pracy Transition Managera, zawodu przyszłości w artykule: http://www.karierawfinansach.pl/przewodnik/2014/zawody-przyszlosci/transition-manager.

Realizowana pod patronatem PMI Poland Chapter, zgodna z trójkątem kompetencji PMI®, Akademia Transition Managera gwarantuje najwyższą jakość spełniając wymagania i oczekiwania dzisiejszego szybko zmieniającego się świata biznesu. Z dyplomem Akademii wyróżnisz się z tłumu przeciętnych Project Managerów. Więcej na stronie: http://www.akademiatransitionmanagera.com/.

PMI, Project Management Institute, PMI Talent Triangle, PMBOK are the registered trade marks of the Project Management Institute, Inc.

1
No Comment 1 , , , ,

There are 0 comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

PMP® certification preparation course starts on 10 May 2021

Virtual:  Every Mon and Thu 18:30-21:30 till 21 Jun 2021

Zapisy trwają! Enrollment in progress!
    close-link
    Napisz wiadomość