“ZBLIŻA SIĘ NAJLEPSZY CZAS NA ZMIANĘ PRACY. TAK DOBRZE NIE BYŁO OD PONAD DEKADY. OD STYCZNIA DO MARCA 2022 ROKU 43 PROC. FIRM W POLSCE CHCE ZATRUDNIĆ NOWYCH PRACOWNIKÓW”. ~ PULS HR
Jednak po wysłaniu kilkudziesięciu CV okazuje się, że nie jest to takie proste, gdyż rynek wymaga przynajmniej rocznego doświadczenia i czar pryska.

Z jednej strony wysyp ogłoszeń rekrutacyjnych, z drugiej bogata oferta szkoleniowa i prestiżowe certyfikaty wraz z obietnicą znalezienia wymarzonej pracy, powodują, że decydujemy się na przebranżowienie.

MYŚLISZ O PRZEBRANŻOWIENIU?

Zaplanuj je! Podejdź do tego jak do każdego innego projektu. Znajdź sposób na zdobycie doświadczenia i poszukaj wsparcia, a szkolenie i certyfikat niech będą tylko wisienką na torcie. Nie twierdzimy, że nie jest ważny, gdyż może się zdarzyć, że nie dostaniesz wymarzonej pracy właśnie dlatego, że ci go brakuje, natomiast wybierz ten, który pomoże ci osiągnąć CEL – zatrudnienie w nowej roli. Zgodnie z zasadą 70/20/10 najszybciej uczymy się w praktyce, następnie od innych, a tylko w niewielkim zakresie uczestnicząc w szkoleniu.

70% - NAUKA W PRAKTYCE

PRAKTYKA
(np. praca w projekcie)

20% - NAUKA OD INNYCH

NAUKA OD INNYCH
(mentoring, coaching, networking)

10% - FORMALNA EDUKACJA

FORMALNA EDUKACJA
(wykłady, warsztaty, książki)

DZIAŁAJ!

Nie ma lepszej metody niż nauka poprzez działanie, czyli kiedy:

Jesteś częścią projektu lub grupy roboczej

Jesteś częścią projektu lub grupy
roboczej

Jesteś członkiem zespołu odpowiedzialnego za jakieś zadanie

Jesteś członkiem zespołu
odpowiedzialnego za jakieś zadanie

Jesteś oddelegowany do innego zadania czy powierzono ci ambitne zadanie

Jesteś oddelegowany do innego zadania
czy powierzono ci ambitne
zadanie

Dlatego też postanowiliśmy uzupełnić naszą ofertę szkoleniową o on-job training. Jak to działa? Zapisz się na warsztat Agile w praktyce, podczas którego będziesz pracował na rzeczywistym projekcie, który możesz kontynuować z naszym wsparciem po szkoleniu, zdobywając cenne doświadczenie.

Współpraca po szkoleniu ma formułę barterową – ty pomagasz nam zrealizować projekt, a my dajemy narzędzia i wsparcie.

Zapraszamy do kontaktu

Zapraszamy do

kontaktu