Agile, Conference, Development, Leadership, Project Management
6 kwiecień 2017
New Trends in Project Management 2017
New Trends in Project Management 2017

“We share inspiration, you come with energy” to motto konferencji New Trends in Project Management (NTPM) organizowanej przez gdański oddział PMI PC już po raz szósty. W tym roku spotykamy się w Hotelu Mercure Stare Miasto Gdańsk. Trwające dwa dni prelekcje i warsztaty to jedna z lepszych okazji do poszerzenia wiedzy z obszaru zarządzania projektami.

NTPM z każdą edycją przyciąga coraz większą uwagę nie tylko project managerów, gdyż dziedzina zarządzania projektami dynamicznie rozwija się. Wcześniej niszowa techniczna dyscyplina, dziś obszar o strategicznym znaczeniu.

Co przyniesie nam tegoroczna edycja?

W trakcie dwudniowego wydarzenia prezentowane będą najnowsze światowe trendy. Program konferencji zakłada cztery ścieżki tematyczne: Scaled Agile, Technical Project Management, Strategic & Business Management oraz Leadership. Każde wydarzenie to szereg interesujących wystąpień, prezentacji i warsztatów, podczas których można wzbogacić swoją wiedzę oraz poznać ciekawe osobistości. Organizatorzy NTPM zadbali, aby na tegorocznej konferencji pojawili się doświadczeni project managerowie i eksperci, którzy z przyjemnością podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.

“Czy aspekt szczęścia w odniesieniu do efektywnego zarządzania projektami to czynnik wart rozważenia”” – na temat kultury szczęścia w nawiązaniu do zarządzania projektami będzie opowiadał Mohamed Khalifa Hassan, otwierający imprezę.

Zwinne techniki zarządzania projektami Agile, przywództwo oraz interesujące studia przypadków i warsztaty to aktywności zaplanowane na pierwszy dzień konferencji, podczas którego wystąpią między innymi: Jurgen van Gorp, Patrice Blanchard, Bob Dignen oraz  Tomasz Boiński.

Drugiego dnia konferencji zaadresowane zostaną przede wszystkim techniczne aspekty projektu oraz zarządzanie strategią i biznesem. “Jak mądrość tłumu wpływa na podejmowanie kluczowych decyzji” Czy grupowe generowanie pomysłów może być równie kreatywne jak decyzje doświadczonych ekspertów”” To temat, który w swoim wystąpieniu poruszy Nader K. Rad. Natomiast Ian Whittinghan zabierze nas w podróż nieustannej transformacji. Na podstawie Thomson Reuters pokaże jak korporacje radzą sobie z wyzwaniami dzisiejszego zwinnego otoczenia biznesowego.  Oprócz męskiej grupy prelegentów na konferencji wystąpią także panie, między innymi  Jolanta Łabędzka-Benisz, Joanna Staniszewska, Anna Miotk czy Jolanta Marszewska, które także przygotowały interesujące treści.

Hitem dnia będzie Debata Oksfordzka, podczas której po angielsku “pokłócą” się zwolennicy zwinnego i turkusowego przywództwa z tymi, którzy uważają, że najlepszą formą zaufania jest kontrola.

Czas na relaks.

Jeśli mówimy o trendach, to nie możemy zapomnieć o jednym z filarów turkusu, czyli dążeniu do pełni i harmonii. Dlatego konferencja to nie tylko wzmożony wysiłek intelektualny, ale także chwile relaksu. Dla uczestników przygotowano energetyczne przerywniki i formy relaksacji oraz wspólną imprezę integracyjną. To doskonała okazja do nawiązania nowych znajomości z pozostałymi uczestnikami konferencji!  Poza tym organizatorzy szykują niespodziankę dla uczestników, która będzie miała miejsce drugiego dnia tego inspirującego i najbardziej energetycznego wydarzenia w Polsce.

Relacje z poprzednich konferencji znajdziesz pod poniższymi linkami:

NTPM 2013 / NTPM 2014 / NTPM 2015

Zapisz się już dziś!

NTPM już 24-25 kwietnia a to oznacza, że pozostało mało czasu na rejestrację i zapisy. Nie warto czekać z zapisami! Do zobaczenia w kwietniu!

Link do rejestracji: http://ntpm2.pmi.org.pl/#Register

Email: info.ntpm@pmi.org.pl

Więcej informacji o konferencji:

Strona internetowa: www.ntpm.pl

Facebook: https://www.facebook.com/PMI.NTPM/

Linkedin: https://www.linkedin.com/groups/6935575

PMI is the registered trade mark of the Project Management Institute, Inc.

3
No Comment 3

There are 0 comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

PMP® certification preparation course starts on 10 May 2021

Virtual:  Every Mon and Thu 18:30-21:30 till 21 Jun 2021

Zapisy trwają! Enrollment in progress!
    close-link
    Napisz wiadomość