New Trends in Project Management 2017

[:pl]

„We share inspiration, you come with energy” to motto konferencji New Trends in Project Management (NTPM) organizowanej przez gdański oddział PMI PC już po raz szósty. W tym roku spotykamy się w Hotelu Mercure Stare Miasto Gdańsk. Trwające dwa dni prelekcje i warsztaty to jedna z lepszych okazji do poszerzenia wiedzy z obszaru zarządzania projektami.

NTPM z każdą edycją przyciąga coraz większą uwagę nie tylko project managerów, gdyż dziedzina zarządzania projektami dynamicznie rozwija się. Wcześniej niszowa techniczna dyscyplina, dziś obszar o strategicznym znaczeniu.

Co przyniesie nam tegoroczna edycja?

W trakcie dwudniowego wydarzenia prezentowane będą najnowsze światowe trendy. Program konferencji zakłada cztery ścieżki tematyczne: Scaled Agile, Technical Project Management, Strategic & Business Management oraz Leadership. Każde wydarzenie to szereg interesujących wystąpień, prezentacji i warsztatów, podczas których można wzbogacić swoją wiedzę oraz poznać ciekawe osobistości. Organizatorzy NTPM zadbali, aby na tegorocznej konferencji pojawili się doświadczeni project managerowie i eksperci, którzy z przyjemnością podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.

„Czy aspekt szczęścia w odniesieniu do efektywnego zarządzania projektami to czynnik wart rozważenia”” – na temat kultury szczęścia w nawiązaniu do zarządzania projektami będzie opowiadał Mohamed Khalifa Hassan, otwierający imprezę.

Zwinne techniki zarządzania projektami Agile, przywództwo oraz interesujące studia przypadków i warsztaty to aktywności zaplanowane na pierwszy dzień konferencji, podczas którego wystąpią między innymi: Jurgen van Gorp, Patrice Blanchard, Bob Dignen oraz  Tomasz Boiński.

Drugiego dnia konferencji zaadresowane zostaną przede wszystkim techniczne aspekty projektu oraz zarządzanie strategią i biznesem. „Jak mądrość tłumu wpływa na podejmowanie kluczowych decyzji” Czy grupowe generowanie pomysłów może być równie kreatywne jak decyzje doświadczonych ekspertów”” To temat, który w swoim wystąpieniu poruszy Nader K. Rad. Natomiast Ian Whittinghan zabierze nas w podróż nieustannej transformacji. Na podstawie Thomson Reuters pokaże jak korporacje radzą sobie z wyzwaniami dzisiejszego zwinnego otoczenia biznesowego.  Oprócz męskiej grupy prelegentów na konferencji wystąpią także panie, między innymi  Jolanta Łabędzka-Benisz, Joanna Staniszewska, Anna Miotk czy Jolanta Marszewska, które także przygotowały interesujące treści.

Hitem dnia będzie Debata Oksfordzka, podczas której po angielsku „pokłócą” się zwolennicy zwinnego i turkusowego przywództwa z tymi, którzy uważają, że najlepszą formą zaufania jest kontrola.

Czas na relaks.

Jeśli mówimy o trendach, to nie możemy zapomnieć o jednym z filarów turkusu, czyli dążeniu do pełni i harmonii. Dlatego konferencja to nie tylko wzmożony wysiłek intelektualny, ale także chwile relaksu. Dla uczestników przygotowano energetyczne przerywniki i formy relaksacji oraz wspólną imprezę integracyjną. To doskonała okazja do nawiązania nowych znajomości z pozostałymi uczestnikami konferencji!  Poza tym organizatorzy szykują niespodziankę dla uczestników, która będzie miała miejsce drugiego dnia tego inspirującego i najbardziej energetycznego wydarzenia w Polsce.

Relacje z poprzednich konferencji znajdziesz pod poniższymi linkami:

NTPM 2013 / NTPM 2014 / NTPM 2015

Zapisz się już dziś!

NTPM już 24-25 kwietnia a to oznacza, że pozostało mało czasu na rejestrację i zapisy. Nie warto czekać z zapisami! Do zobaczenia w kwietniu!

Link do rejestracji: http://ntpm2.pmi.org.pl/#Register

Email: info.ntpm@pmi.org.pl

Więcej informacji o konferencji:

Strona internetowa: www.ntpm.pl

Facebook: https://www.facebook.com/PMI.NTPM/

Linkedin: https://www.linkedin.com/groups/6935575

PMI is the registered trade mark of the Project Management Institute, Inc.[:]

Zapisz się na AgilePMOwy newsletter. Co tydzień otrzymasz od nas list, a w nim artykuły warte przeczytania, narzędzia do pracy z zespołami, wskazówki i ciekawostki odnośnie zarządzania projektami.